W Textilabie, Wydarzenie

Retromaraton szycia, powrót do klasyki.

Maraton pasji, pracy i klasycznej mody zakończył się ogromnym sukcesem! W trzy dni uczestniczki pod okiem ekipy Textilabu, również te, które nie miały doświadczeń krawieckich stworzyły własne niepowtarzalne kreacje w klimatach lat 40-50. Ekspresowa nauka szycia, profesjonalna fotosesja oraz afterparty w rytmie swinga! Zapraszamy do relacji i galerii z naszego wydarzenia. 

Czwartkowy wieczór rozpoczęliśmy wspólnie z Dagmarą Łacny – Vintage Girl wprowadzając uczestniczki w świat mody lat czterdziestych i pięćdziesiątych. Dagmara zaprezentowała swoją prywatną kolekcję oraz białe kruki publikacji na temat mody lat 40-50. Szyk, klasa i inspiracja. Po poradach stylistycznych i wyborze wykrojów maraton wystartował! Wybór tkanin, pierwsze nawlekanie nici,stopniowanie wykrojów pod sylwetkę. 

Sobota czyli prawdziwa gra o czas. Czy da się uszyć pełną sylwetkę w tak krótkim czasie? Czy wystarczy kawy? Czy zdążymy przed fotosesją? Tak, uczestniczki i asystentki bez wytchnienia pracowały do późnych godzin nocnych. Chwile zwątpienia i przygody z maszynami 😉 Zobaczcie jak pracowaliśmy! Bez wytchnienia do późnych godzin nocnych jak na prawdziwy maraton przystało.

Avatar

O Textilab

Miejsce spotkań, coworking narzędziowy oraz punkt dzielenia się wspólną pasją. W naszym warsztacie na Piotrkowskiej 217 odnajdziesz przestrzeń, profesjonalne maszyny krawieckie oraz pakiet kursów, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła podczas krawieckich przygód.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *