Wydarzenie

Parapetówka Textilabu numer dwa! – 10.08.19

Zapraszamy serdecznie wszystkie kursantki oraz nowych zainteresowanych szyciem amatorów i pasjonatów na DZIEŃ OTWARTY i spotkanie w nowej siedzibie Textilabu w Łodzi na ul. Żeromskiego 46/2 już w najbliższa sobotę 10 sierpnia w godzinach 14:00-21:00

Wstęp wolny! Na wszystkich odwiedzających czeka pachnąca kawa oraz ciastko, lecz przede wszystkim możliwości nieodpłatnego uszycia wakacyjnego workoplecaka własnego pomysłu! W trzech turach o godzinie 14:30 – 16:30 oraz 18:30 będziecie mogli zapoznać się z naszym nowym warsztatem i od razu przejść do akcji szyciowej.

Planujemy też małą niespodziankę;) Szyjesz, będziesz w Łodzi lub okolicach? Czuj się zaproszonym;)

Od ostatniego kursu i spotkania strasznie stęskniliśmy się za stukotem maszyn i kursantkami! Mamy nadzieję, że to ostatnia tak długa przerwa od szycia. Textilab po pierwszym roku działalności na Piotrkowskiej, zmienił siedzibę. Oj, działo się. Maszyny na chwilę trafiły do magazynu, lecz już jesteśmy gotowi na całkiem nowy rozdział naszej działalności w nowej klasycznie łódzkiej pięknej kamienicy przy ul. Żeromskiego 46/2 !

Zmieniamy nie tylko lokal, lecz już w sezonie jesień/zima słuchając porad i potrzeb kursantek uruchomimy dawno zapowiadane nowe moduły kursowe. Intensywny pierwszy rok, dał nam wiele inspiracji ale dopiero podczas przerwy mogliśmy solidnie zaplanować co możemy dla Was rozwinąć. Mamy więc nadzieję, że mała przerwa w spotkaniach i szyciu raczej zaostrzyłam Wam apatety. Do zobaczenia w sobotę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *